Haluk Levent, toplumsal medyada elden ele dolaşan fotoğrafla ilgili açıklama yaptı

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılar sonrasında yaptığı yardımlarla gündeme gelen Ahbap Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

“ŞEYTANIN YERYÜZÜ TEMSİLCİLERİ”

Gün içerisinde birçok hesaptan paylaşılan fotoğraf karesiyle ilgili açıklama yapan ünlü müzikçi, “Geçen gün diye servis ettikleri foto 2018 yılında bir hayırseverin takipçilerimi 1 cins attırdığı eğlenceli bir twitten alınmadır. Şeytanın yeryüzü temsilcileri bile bile algıya başladılar. Saatlerdir paylaşılıyormuş. Anca Twitter’a girip gördüm” tabirlerine yer verdi.

İşte Haluk Levent’in o paylaşımı;

haluk levent sosyal medyada elden ele dolasan 15638098 7372 m

BAHÇELİ SERT ÇIKMIŞTI

Önceki gün parti kümesinde yaptığı konuşmada Ahbap ve Babala TV’yi sert sözlerle eleştiren MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, “Hatay’ın Antakya ilçesinde baraj patladığını argüman edip, kurgulanmış palavrası toplumsal medyadan servis ederek, dehşete, paniğe ve can kayıplarına neden olanlar afet bölgesinde neyin peşindedir. Devletin yapamadığı, yatıştıramadığı ve yetişemediği ne vardır da Ahbapçılar ve Babalacılar akbaba üzere kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır. Devleti acz içinde gösterircesine, toplumsal medyaya üşüşenler bindikleri kısmı kestiklerini ne vakit anlayacaklardır” tabirlerine yer vermişti.

HALUK LEVENT CEVAP VERMİŞTİ

Haluk Levent ise Bahçeli’nin kelamlarına cevaben şu paylaşımı yapmıştı: “Daha dün MHP milletvekilleri çadır kentimizi ziyarete gelmişti. Sayın Devlet Bahçelinin danışmanlarının kendisini yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum. Ben her gün devletin kurumları ile çalışıyor ve bunu yazıyorum. Zati kurumlar ortası işbirliği olmadan muvaffakiyet olmaz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir