Bipolar hastası adam eşini tabancayla öldürüp birebir silahla intihar etti

Beyoğlu’nda bipolar hastası adam, eşini tabancayla vurarak öldürüp, tıpkı silahla intihar etti.

bipolar hastasi adam esini tabancayla oldurup 16488431 4750 m

EŞİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Olay, Yenişehir Mahallesi Direkçibaşı Sokak’taki konutta saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, mahallelinin son vakitlerde sık sık tartıştıklarını duydukları Mehmet Buğdaycı ile eşi Şerife Buğdaycı ortasında, akşam saatlerinde şimdi belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Buğdaycı çiftinin yaşadığı daireden gelen silah seslerini duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Meskene gelen polis takımları, içeri giremeyince itfaiyeye haber verildi. İtfaiye gruplarının yardımıyla içeri giren takımlar, Mehmet Buğdaycı ile Şerife Buğdaycı’yı başlarından tabancayla vurulmuş halde meyyit olarak buldu. Polis, Mehmet Buğdaycı’nın tartışma sırasında eşini tabancayla öldürdükten sonra, birebir silahla intihar ettiğini belirledi.

bipolar hastasi adam esini tabancayla oldurup 16488431 404 m

KIZLARI HUDUT KRİZİ GEÇİRDİ

Haber verilmesi üzerine anne-babalarının meskeninin önüne gelen Buğdaycı çiftinin 3 kızı, babalarının, annelerini öldürüp intihar ettiğini duyunca hudut krizi geçirdi. Kendilerini yere atarak feryat eden kızları, arkadaşları ve komşuları sakinleştirmeye çalıştı. Polisin olay yerinde yaptığı incelemelerin akabinde Mehmet ve Şerife Buğdaycı çiftinin cenazeleri, ambulansla İsimli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü.

bipolar hastasi adam esini tabancayla oldurup 16488431 4462 m

BİRKAÇ SEFER SIĞINMA MESKENİNE YERLEŞİP TEKRAR KONUTA DÖNMÜŞ

Yaklaşık 8 yıl evvel bipolar bozukluk teşhisi konulan Mehmet Buğdaycı’nın, daha evvel yaşanılan tartışmalarda vakit zaman eşine şiddet uyguladığı, birkaç defa bayan sığınma meskenine yerleşen Şerife Buğdaycı’nın bir mühlet sonra tekrar konuta döndüğü argüman edildi. Şerife Buğdaycı’nın 1 hafta sonra da büyük kızının yanına yerleşmeyi planladığı öğrenildi. Hastalığı nedeniyle bir müddet evvel hastaneye yatarak tedavi gördüğü belirtilen Mehmet Buğdaycı’nın, geçtiğimiz aylarda kendini iple asmaya çalışarak intihar teşebbüsünde bulunduğu belirtildi. Sokak sakinlerinden Ahmet Şahin, çiftin neden tartıştığını bilmediğini belirterek “Bizim komşumuz, çok sevdiğimiz bir ablamızdı. Küçük köpeği vardı, gelirdi buralarda gezdirirdi köpeğini. Hayvan sevgisi olmayanın insan sevgisi de olmaz, hayvan sever bir insandı. Gelirdi parkta kedileri beslerdi, kendi köpeğini gezdirirdi dedi.

bipolar hastasi adam esini tabancayla oldurup 16488431 3784 m

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir